Kde se můžete svést mimořádnými vlaky?

Toho času několik mimořádných vlaků chystáme. Chystáme také pravidelný provoz na tratích, kde provozujeme pravidelnou osobní dopravu. Abyste si ale mohli připomenout některé naše mimořádné jízdy, zveřejňujeme několik fotografií. 

Z předchozích mimořádných jízd


Mikuláš na Doupovské dráze v roce 2019. Mikuláš na Doupovské dráze v roce 2019.
Novoroční vlak roku 2020 v Kddani. Novoroční vlak roku 2020 v Kddani.
Zvláštní vlaky "na Písek" jezdily před několika lety na trase z Tábora do Písku. Zvláštní vlaky "na Písek" jezdily před několika lety na trase z Tábora do Písku.
Jeden z "dlouhých" vlaků na Doupovské dráze. Jeden z "dlouhých" vlaků na Doupovské dráze.
Motorový vůz 831-105 v ranním slunku ve stanici Poláky, kam vezl vlak pro uzavřenou společnost. Motorový vůz 831-105 v ranním slunku ve stanici Poláky, kam vezl vlak pro uzavřenou společnost.
I příznivcům a autorům filmu umíme vypravit zvláštní vlak. I příznivcům a autorům filmu umíme vypravit zvláštní vlak.
Zde již jede motorový vůz 810 s připojným vozem 010 plný nadšenými cestujícími. Zde již jede motorový vůz 810 s připojným vozem 010 plný nadšenými cestujícími.
Písek podruhé - tentokrát smíšený vlak vypravený na konci roku 2019. Písek podruhé - tentokrát smíšený vlak vypravený na konci roku 2019.
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.